Vizyon Misyon ve Kültür Değerleri

Vizyon

“ İşletme sahiplerinin ve ekiplerinin yeniden eğitilmesini sağlayarak öncelikle bulunduğum şehrin ve daha sonra dünyanın refahına, zenginliğine , bolluğuna katkıda bulunmak ; kalıcı bilgi ve tecrübeler bırakarak sürekli anılmak ‘’

Misyon

Küçük, orta, büyük hangi büyüklükte olması önemli değil ; her türlü işletmenin , ekibin ve işletme sahibinin hayallerine ve hedeflere ulaşmalarını sağlamak için sesli, görüntülü eğitim araçları, video basit ama etkili çalışma kitapları, dünyanın en gelişmiş , en güncel pazarlama ve iş geliştirme tekniklerini sunarak '' keyfli '' seminerler ve seanslar yapmak.

Karşılıklı harcanan bu emek sonrasında hedeflerine ulaşmak ve işlerini geliştirmeleri için gereksinim duydukları, ruhu, özgürlüğü ve dinamizmi tekrar kazandırmak.

Kültür Değerleri

 • Adanmışlık;
  Başarılı olana kadar kendimi ve bütün bilgimi işime yüzde 100 oranında adarım. Başarıyı sonuna kadar kovalayacak güç ve azime sahibim. Başarı çıtam kendi başarı çıtamdır. Düşünce, enerji ve dikkatimin tamamını, yapmakta olduğum iş her ne ise onun başarılı olmasına odaklarım. Kazanmak isterim, ama başkalarının da kazanmasına izin veririm. Kazan/Kazan ilkesini benimserim. Gururumu, uzmanlığımı ve kendime güvenimi göstermekten hiçbir zaman çekinmem. Ben başarılı bir insanım.
 • Sorumluluk;
  İş ve özel yaşamımdaki bütün eylemlerimden ve sonuçlarından ve sahip olduğum her şeyden tamamen ben sorumluyum. Kendi yaptıklarımdan kendim sorumluyum ve bir şeyi değiştirebilmek için öncelikle kendimin değişmesi gerektiğini biliyorum.
 • Dürüstlük;
  Her zaman gerçeği söylerim. Sözlerimin arkasında dururum. Kendimle ve başkalarıyla sadece yapmak istediğim yerine getirebileceğim şartlarla anlaşma yaparım. Potansiyel olarak sorunlu olabilecek her hangi bir konu veya işte öncelikle iletişim kurarım ve en kısa zamanda sorunları çözmek isterim.
 • Mükemmellik;
  İyi benim için yeterli değildir. Her zaman için uzun vadede bütün aşamalarda değer katacak ürün ve hizmetler sunmak isterim. . Her konuda en çoğu en azla yapmanın ve hiçbir zaman sona ermeyecek gelişme ve yenilik çabasının sürmesi için yeni yollar ararım.
 • İletişim;
  Kamuya açık ve özel bütün ortamlarda ekibim ve müşterimle işim hakkında pozitif konuşurum. Yetkilerimi iyi niyetle kullanarak ve pozitif yaklaşımla iletişim kurarım. Alaycı ve dedikodu içeren ifadeleri kullanmam ve bu tür ifadeleri dinlemem. Konuşma anında konuşmacının söylediklerini doğru kabul ederim ve iletişim sırasındaki yanıtlarımın sorumluluğunu üstlenirim. Herhangi bir kusur anında öncelikle her zaman özür dilerim ve daha sonra çözüm ararım. Özel konuları, sadece konuyla ilgili kişinin bulunduğu ortamlarda tartışırım.
 • Eğitim ve sürekli öğrenme;
  Yanlışlarımdan öğrenirim. Sürekli olarak öğrenirim, kendimi yetiştiririm ve ustalaşırım; böylece ekip arkadaşlarımın ve müşterilerimin öğrenmesine, kendilerini yetiştirmesine ve ustalaşmasına yardımcı olurum. Bir eğitimci olarak müşterilerimin kendi geleceklerine ilişkin akılcı kararları kendilerinin almasına izin veririm. Sadece teorik bilgi verme yerine pratik ve kullanışlı bilgiyi tercih ederim.
  Her açıdan zengin bir insanım. Bu zenginliği hak ediyorum ve bunu paylaşmak ve büyütmek konusunda zorluk yaşamıyorum. Kendime ve diğerlerine saygı göstererek yaşamımın bütün alanlarının zenginleşmesine fırsat veriyorum.
 • Ekip Çalışması;
  Ben bir ekip üyesiyim ve ekibin lideriyim. Ekibi bir arada tutmak ve başarıya ulaşmasını sağlamak için gereken her şeyi yaparım. İşbirliğine odaklanırım ve her zaman bir çözüm sunarım. Çalışırken esneğimdir ve yöntemim işe yaramıyorsa değiştirmekten çekinmem. Gereksinim duyduğumda yardım isterim ve benden yardım istenildiğinde de esirgemem.
 • Denge;
  Ruhsal, sosyal ve ailevi konuların finansal konular kadar önemli olduğunu akılda tutarak yaşama dengeli bir şekilde bakarım. Öncelikle işimi ve en önemli görevlerimi yaparım; böylece kendime, aileme ve tabii ki yenilenmeye kaliteli zaman ayırırım.
 • Keyif Almak;
  Yaşamıma keyif alınacak ve değeri bilinecek bir yolculuk olarak bakarım ve çevremdeki herkesin de zevk alacağı bir eğlence ve mutluluk atmosferi yaratırım.
 • Sistemler;
  Sisteme her zaman bir çözüm aracı olarak bakarım. Eğer bir sorun ortaya çıkmışsa, insanlardan önce sistemi düzeltmeye çalışırım. İnsan kaynaklı bir çözümden ziyade yenilikçi tarzımla bir sistem çözümü geliştiririm. Yeni bir sistem yaratılana kadar sistemi takip ederim. Sistemdeki iyileştirmelerin bana sunulan ilk fırsat olduğunu düşünürüm.
 • Tutarlılık;
  Tavırlarımda tutarlıyımdır, o nedenle müşterilerim ve ekip arkadaşlarım, benimle ilişkilerinde her zaman kendilerini rahat hissederler. İşimde disiplinliyimdir, böylece elde ettiğim sonuçlar, büyüme ve başarı da tutarlıdır.
 • Minnettarlık;
  Minnettar bir insanım. Teşekkür ederim ve takdirimi sık sık çeşitli yollarla gösteririm, böylece çevremdekiler yaşamımdaki her şeye ve herkese ne kadar şükran dolu olduğumu bilirler. Kendimin, müşterilerimin ve ekip üyelerimin başarılarını kutlarım. Kendimin ve diğer insanların doğru şeyler yapması için uğraşırım.